Aktualności

Zdobywaj doświadczenie w „Pracowni A35”

27 kwietnia 2018
Zdobywaj doświadczenie w „Pracowni A35”

Planujesz karierę w branży kulturalnej? Chciałbyś realizować własne przedsięwzięcia z zakresu edukacji i animacji kultury? Jeśli tak, to projekt „Pracownia A35” jest właśnie dla Ciebie!

Zdobądź doświadczenie w zakresie zarządzania kulturą. Zgłoś się na cykl szkoleń, które przygotują cię do animowania kultury w jej różnych obszarach. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja.

Uczestnicy projektu będą mogli wybrać szkolenia spośród zagadnień: - zarządzanie organizacją, - finansowanie projektów / pozyskiwanie środków, - profilowanie i programowanie inicjatyw kulturalnych, - marketing, reklama i PR, - organizacja i logistyka wydarzeń kulturalnych.

Nowoczesny program szkoleniowy dla wolontariuszy jest wspaniałą okazją do zdobycia umiejętności związanych z pracą w dziale kultury jak również nawiązania sieci cennych znajomości.

Wszystkie szkolenia zostaną opracowane i poprowadzone przez managerów i animatorów kultury, którzy od lat organizują wielopłaszczyznowe przedsięwzięcia kulturalne.

By dołączyć do ekipy „Pracowni A35” pobierz zgłoszenie znajdujące się poniżej, uzupełnij i wyślij na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Wszystkie osoby, które zgłosiły się do wzięcia udziału w projekcie zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której dowiemy się, w jakim pionie organizacyjnym chciałyby zdobywać umiejętności i doświadczenie.

Z kandydatami skontaktujemy się indywidualnie w ciągu tygodnia od zakończenia rekrutacji.

Wszyscy uczestnicy projektu oprócz serii szkoleń będą mieli możliwość wzięcia udziału w przygotowywaniu wydarzeń kulturalnych i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie FILMFORUM. Każdy uczestnik „Pracowni A35” będzie miał również szansę odbycia stażu w Stowarzyszeniu FILMFORUM i dalszego rozwijania swoich umiejętności w danej dziedzinie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 
Simone Lipińska 
Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia FILMFORUM 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
tel: +48 575 052 034

Stowarzyszenie FILMFORUM
ul. Gen. Władysława Andersa 35 
00-159 Warszawa 
tel.: +48 22 392 03 22 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Projekt „Pracownia A35” – program rozwoju wolontariatu w obszarze kultury” współfinansuje m.st. Warszawa.

Do pobrania:

1. REGULAMIN 
2. ZGŁOSZENIE (WORD) ZGŁOSZENIE (PDF)
3. ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU (WORD) ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU (PDF)

Więcej informacji:
www.a35.pl

Dowiedz się więcej o wolontariacie w Warszawie:
www.ochotnicy.waw.pl

 

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności