Aktualności

Akcja Filmowi1procent nominowana do nagrody Golden Arrow

09 czerwca 2017
Akcja Filmowi1procent nominowana do nagrody Golden Arrow

Kampania społeczna FILMFORUM i CHEIL Poland otrzymała nominację w konkursie marketingu bezpośredniego. 

Celem Konkursu Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” jest promowanie kreatywnych i nowatorskich kampanii reklamowych. Ocenie poddawane są takie czynniki, jak efektywność, opracowana strategia i świeżość kreacji.

Kampania Filmowi1procent, przeprowadzona na początku 2017 roku przez FILMFORUM i CHEIL Poland, miała na celu utworzenie funduszu stypendialnego dla młodych twórców filmowych, złożonego z darowizn przekazywanych w ramach 1% podatku. 

W kampanię zaangażował się aktor Wojciech Solarz, który został Ambasadorem akcji, oraz Balbina Bruszewska i Stanisław Cuske - reżyserzy z sukcesem wkraczający do grona rozpoznawalnych twórców młodego pokolenia. Stypendia zostaną przekazane podczas uroczystości wręczenia Nagród Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego, odbywającej się w listopadzie 2017 r. w warszawskim kinie KINOTEKA.

Projekt Filmowi1procent otrzymał nominację do Nagrody Golden Arrow w kategorii "kampanie non-profit". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas gali 22 czerwca 2017 roku.

Więcej informacji: 
www.goldenarrow.pl 
O projekcie Filmowi1procent

Obejrzyj materiał filmowy

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności