Aktualności

Zgłoś się na warsztaty filmowe we Francji!

18 lutego 2017
Zgłoś się na warsztaty filmowe we Francji!

FILMFORUM i Association Les Arts du Spectacle zapraszają do udziału w 3. edycji Polsko Francuskich Warsztatów Filmowych KINOGRAPHE w Grenoble (Francja).

Warsztaty odbędą się między 14-21 maja 2017 w Grenoble. Polscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w miejscu zamieszkania uczestników z Francji.

Tematem tegorocznych warsztatów jest kino fabularne. Między 15 a 17 maja przewidziane jest 12 godzin MasterClass-ów teoretycznych oraz 8 godzin zajęć praktycznych prowadzonych przez filmowców z Francji i Polski. Równolegle, uczestnicy wraz ze swoimi opiekunami artystycznymi i technicznymi pracować będą nad krótkimi formami fabularnymi, które zostaną zrealizowane między 18 a 20 maja. Warsztaty zakończą się publicznym pokazem zrealizowanych filmów.

Znajomość języka francuskiego nie jest wymagana. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim, a wykłady prowadzone przez francuskich ekspertów tłumaczone na bieżąco na język polski. 

Opłata akredytacyjna za udział w warsztatach wynosi 890,00 PLN brutto i obejmuje koszty przejazdu (Warszawa - Grenoble - Warszawa), udziału we wszystkich zajęciach objętych programem oraz częściowego wyżywienia.

Do udziału w Warsztatach może zgłosić się każda osoba w wieku od 18 do 35 lat, która dostarczy Organizatorom Formularz Zgłoszeniowy do 1 maja 2017 r. w formie elektronicznej na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . W temacie maila należy wpisać: „KINOGRAPHE 2017”. Oryginał podpisanego Formularza powinien także zostać wysłany lub dostarczony osobiście na adres:

Stowarzyszenie "FILMFORUM"
ul. Mińska 25 - bud. 8, 03-808 Warszawa (Soho Factory)
z dopiskiem „KINOGRAPHE 2017”

O przyjęciu na Warsztaty decyduje pisemne potwierdzenie otrzymane od Organizatorów. Informacje na temat wyników kwalifikacji można również uzyskać telefonicznie po 5 maja 2017 r.

Organizatorami wydarzenia są: Association des Arts du Spectacle w Grenoble i Stowarzyszenie FILMFORUM.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i informatorem dla polskich uczestników projektu:

1. Regulamin Warsztatów
2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do pobrania - format PDF)
2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do pobrania - format Word)
3. Informator dla uczestników

Zobacz rezultaty 2. edycji Polsko - Francuskich Warsztatów Filmowych KINOGRAPHE w 2016 roku.

oficjalna strona projektu:
www.kinographe.com
www.facebook.com/kinographe

  

Obejrzyj materiał filmowy

Zobacz galerię zdjęć

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności