Aktualności

KAMERALNE LATO 2014 - zapraszamy na warsztaty filmowe!

11 maja 2014
KAMERALNE LATO 2014 - zapraszamy na warsztaty filmowe!

Do 9 czerwca 2014 roku czekamy na zgłoszenia do udziału w warsztatach filmowych podczas 7. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato w Radomiu.

To wyjątkowa okazja, by pod okiem mistrzów i profesjonalistów przejść całą drogę powstawania filmu - od pomysłu do publicznej, uroczystej premiery.

Festiwal Kameralne Lato trwa w dniach 6-12 lipca 2014 roku. Warsztaty filmowe prowadza uznani fachowcy oraz  gwiazdy polskiego kina. W ramach warsztatów zostaną przygotowane szkolenia z zakresu scenopisarstwa, reżyserii filmowej, podstaw aktorstwa, realizacji zdjęć oraz postprodukcji. Celem warsztatów jest realizacja krótkometrażowych filmów, zaprezentowanych podczas oficjalnej imprezy finałowej.

Tegoroczna edycja warsztatów realizowana będzie we współpracy z Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji, która zapewnia zaplecze organizacyjne i wsparcie logistyczne dla wszystkich działań realizowanych w ramach warsztatów, szykuje się wiec wiele nietypowych atrakcji, takich jak realizacja scen specjalnych, czy szkolenia filmowe na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Osoby korzystające z noclegów wpłacają dodatkową opłatę akredytacyjna w wysokości 300,00 PLN brutto, która gwarantuje uczestnikowi zakwaterowanie na preferencyjnych zasadach finansowych w dniach 6-12 lipca 2014 roku.

Dokładnie wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wraz z listem motywacyjnym i pomysłem na scenariusz filmu krótkometrażowego należy przesłać lub dostarczyć osobiście, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 czerwca 2014 roku na adres:

Stowarzyszenie "FILMFORUM"
INQBATOR Edukacji Kulturalnej
ul. Dolnośląska 3, 01-736 Warszawa
z dopiskiem "KAMERALNE LATO 2014 - WARSZTATY"

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie FILMFORUM

Współorganizatorami: Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji oraz Instytut KOSMOPOLIS

KAMERALNE LATO objęte jest mecenatem: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 

Materiały do pobrania:
1. Regulamin Warsztatów Filmowych
2. FORMULARZ UCZESTNICTWA (do pobrania - format PDF)
3. FORMULARZ UCZESTNICTWA (do pobrania - format Word)

 

Szczegóły dotyczące zgłoszeń filmów dostępne są na stronie internetowej: www.kameralnelato.pl.

 

Obejrzyj materiał filmowy

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności