Aktualności

Zostań wolontariuszem KAMERALNEGO LATA!

09 June 2017
Zostań wolontariuszem KAMERALNEGO LATA!

10. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO ogłaszają otwarty nabór na wolontariuszy najbliższej edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 2-8 lipca w Radomiu.

- Wolontariat przy festiwalu filmowym to od lat sprawdzony sposób na rozpoczęcie pracy w branży filmowej. Wiele osób w taki właśnie sposób rozpoczęło karierę menadżera kultury lub innego specjalisty zajmującego się kinem. To także okazja przyjrzenia się pracy w kulturze, wzięcia udziału w prestiżowym wydarzeniu, poznania nowych ludzi i spotkania osób znanych tylko z ekranu kinowego. Jest to również ciekawy sposób zaliczenia praktyk studenckich lub odbycia stażu – wymieniają organizatorzy. - Poszukujemy energicznych, kreatywnych wolontariuszy z pozytywnym podejściem do wykonywanych działań. 

KAMERALNE LATO daje szansę na zdobycie doświadczeń związanych z koordynacją pracy zespołu i kreatywnym działaniem w grupie, pozwala wykazać się zaradnością i samodzielnością oraz poznać kulisy pracy w branży artystycznej. Podczas festiwalu wolontariusze mają możliwość zaangażowania się w kilka obszarów tematycznych, takich jak: obsługa biura festiwalu, wsparcie organizacyjne, praca w biurze prasowym, pomoc techniczna przy projekcjach, konferencjach branżowych i warsztatach filmowych oraz opieka nad gośćmi zagranicznymi. Po zakończeniu rekrutacji zakres i termin działań zostanie indywidualnie dostosowany do każdego z wolontariuszy.

Program jubileuszowej, 10. edycji KAMERALNEGO LATA będzie obfitować w różnorodne wydarzenia - od skierowanych do szerokiej widowni imprez plenerowych po specjalistyczne spotkania branżowe. W tym roku spodziewać się można także rekordowej liczby gości ze świata filmowego - zarówno z Polski jak i z zagranicy. Organizacja tego wyjątkowego wydarzenia będzie niosła za sobą wiele wyzwań i wartościowych doświadczeń oraz ogromną satysfakcję!

ZGŁOSZENIA

Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie festiwalu www.kameralnelato.pl/wolontariat należy wysłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 19 czerwca 2017 r.
Aby dołączyć do zespołu wolontariuszy KAMERALNEGO LATA należy mieć ukończone 18 lat.

Kontakt:

Biuro Organizacyjne 10. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO
tel.: (22) 392 03 22, (22) 392 03 21
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Do pobrania: 
1. Formularz zgłoszeniowy (format WORD) 
2. Formularz zgłoszeniowy (format PDF)

Więcej informacji: 
kameralnelato.pl

Comments - facebook

Comments - Filmforum

Login to post comments
Back to projects Back to projects