Aktualności

KAMERALNE LATO czeka na wolontariuszy

08 June 2016
KAMERALNE LATO czeka na wolontariuszy

Zapraszamy wolontariuszy chętnych do pracy przy najbliższej edycji festiwalu w dniach 3-9 lipca 2016 r. w Radomiu.

Poszukujemy kreatywnych pasjonatów z pozytywną energią, osób interesujących się filmem, które chciałyby wziąć udział w dużym i prestiżowym wydarzeniu. Wolontariat to także okazja do odbycia atrakcyjnych praktyk studenckich lub stażu zawodowego. 

Nasi wolontariusze mają szansę zdobyć nowe umiejętności oraz pozyskać cenne kontakty w środowisku filmowym. Wolontariat podczas KAMERALNEGO LATA to także wyśmienita okazja do rozwinięcia swoich zainteresowań i umiejętności praktycznych związanych z pracą w branży filmowej. Co istotne - najaktywniejsi wolontariusze mają szansę na stałą współpracę, nie tylko przy KAMERALNYM LECIE, ale również przy innych wydarzeniach organizowanych przez FILMFORUM - mówi Michał Grosiak - Zastępca Dyrektora Ogólnopolskich Spotkań Filmowych ds. Programowych.

Propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą przez tydzień przyjrzeć się organizacji dużej imprezy filmowej oraz poobcować z gwiazdami ekranu i ważnymi postaciami polskiej kultury. To możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy tego typu wydarzeniach.

Wolontariusze otrzymają oficjalny certyfikat udziału w organizacji 9. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO, zostaną objęci ubezpieczeniem oraz zyskają możliwość udziału w serii ciekawych wydarzeń artystycznych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i przesłania go na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Materiały do pobrania:

1. Formularz Zgłoszenia (do pobrania - format PDF)
2. Formularz Zgłoszenia (do pobrania - format Word)

Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2016 r. 

Zapraszamy!

Więcej informacji: 
www.kameralnelato.pl

 

Comments - facebook

Comments - Filmforum

Login to post comments
Back to projects Back to projects